23 föremål
Byrå, 1800-tal.
5d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 10 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 14 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 12 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d 9 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 11 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK