Kan inte nå servern
 
31 föremål
Axel Lind, Böljande hav.
5d 18 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Petter Zennström, Fåglar.
1d 23 tim
Petter Zennström, Fåglar.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
20 tim 47m
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
5d 19 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
5d 19 tim
Ardy Strüwer, "Nuage Bleu" (En France).
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
21 tim 39m
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 1 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Petter Zennström, "Två".
21 tim 13m
Petter Zennström, "Två".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
21 tim 5m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 22 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.