Kan inte nå servern
 
50 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 8 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 3 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
6 tim 59m
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 5 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.