Kan inte nå servern
 
58 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
1d
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 19 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Märklin, Tåganläggning, Skala Z.
1d
Märklin, Tåganläggning, Skala Z.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 22 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
4d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
Aktuellt bud
2 500 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 1 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.