Kan inte nå servern
 
64 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
23 tim 52m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
23 tim 40m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
18 tim 36m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 20 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.