Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
67 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 21 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 20 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Lars Brander, Utan titel.
5d 16 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 18 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 19 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 22 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.