81 föremål
Bengt Rosenström, mobil.
1d 2 tim
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
1d 1 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 3 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
5d 23 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
5d 4 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK