66 föremål
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
5d
11 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 5 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 6 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 4 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 5 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 6 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK