79 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 10 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Céline, väska, "Luggage".
2d 8 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
2d 10 tim
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 11 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 8 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 9 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK