Kan inte nå servern
 
63 föremål
Ragnar Person, "Hemfärden".
15 tim 13m
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
20 tim 29m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
6d 17 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 16 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
20 tim 17m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.