Kan inte nå servern
 
64 föremål
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
2d
Panerai, Luminor Marina, armbandsur, 44 mm.
Aktuellt bud
2 900 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
8d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 22 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
19 tim 43m
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 20 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
22 tim 17m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 23 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 23 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
6d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.