Kan inte nå servern
 
55 föremål
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
6d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
2 400 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 20 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 23 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
4d
Bord, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.