Kan inte nå servern
 
49 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
3m 23s
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
2d
Soffbord, Swedish Modern, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 18 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 21 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.