66 föremål
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 1 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
22 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 2 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 1 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK