Kan inte nå servern
 
65 föremål
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 20 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
5d 14 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 18 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 16 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 17 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 20 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
2d 19 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.