53 föremål
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d 4 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 3 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
6 tim 29m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 6 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 1 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
6 tim 5m
Chanel, väska, 2002-2003.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
3d
11 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK