53 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
1 tim 51m
Chanel, väska, 2002-2003.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 2 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2 tim 15m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK