62 föremål
Céline, väska, "Luggage".
5d 10 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
9 tim 43m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 10 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK