Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
67 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
3d
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 22 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
1d 21 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Märklin, Tåganläggning, Skala Z.
3d
Märklin, Tåganläggning, Skala Z.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 23 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.