Kan inte nå servern
 
54 föremål
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 17 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 19 tim
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 20 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 15 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 20 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.