Kan inte nå servern
 
59 föremål
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
7d 2 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
450 EUR
Utropspris
700 EUR
Céline, väska, "Luggage".
5d
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
5d 1 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.