Kan inte nå servern
 
57 föremål
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
2d
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 21 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Edward Hald, taklampa, Orrefors, 1930-tal.
< 1m
Edward Hald, taklampa, Orrefors, 1930-tal.
Aktuellt bud
13 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
23 tim 19m
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
2d 1 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
1d 19 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
13 001 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.