53 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
5 tim 24m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 5 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
5d 7 tim
Bengt Rosenström, mobil.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK