48 föremål
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
2d 15 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d 14 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
7 tim 41m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
3d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK