45 föremål
Byrå, 1930/40-tal.
1d 8 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
6d 6 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dolce Gabbana, väska, "Sicily 62".
2d 4 tim
6 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IWC, Porsche Design, armbandsur, 32 mm.
1d 5 tim
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK