75 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, funkis, 1930-tal.
5m 2s
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6d 1 tim
1 050 EUR
Utropspris
700 EUR
Céline, väska, "Luggage".
3d 22 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
4d
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK