Kan inte nå servern
 
59 föremål
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
3d 1 tim
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 1 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
2d
Skedar, 12 st, silver, ”Wasa”, GAB, 1946-1957.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
32m 47s
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
1d 1 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 23 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
4d
Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 26 mm.
Aktuellt bud
2 500 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.