59 föremål
Matbord, 1950/60-tal.
6d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 8 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
6d 6 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
3d 7 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 8 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 7 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR