Kan inte nå servern
 
64 föremål
Céline, väska, "Luggage".
5d 22 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
20 tim
Taklampa, Swedish Modern, 1930/1940-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
1 tim 24m
Matta, orientalisk, ca 198 x 130 cm.
Aktuellt bud
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1 tim 36m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
21 tim 54m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
1d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.