Kan inte nå servern
 
165 föremål
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 22 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 18 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
7d 19 tim
Armband, 18K trefärgat guld, Italien.
Aktuellt bud
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
3d 14 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
20 tim 39m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
18 tim 11m
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
2d 17 tim
Burberry, paraply.
Aktuellt bud
945 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 15 tim
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
18 tim 1m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 16 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 21 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
2d 16 tim
Emma Löwstedt-Chadwick, tillskriven, Brevet.
Aktuellt bud
3 300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
7d 19 tim
Halskedja, 18K guld, doserad ärtlänk.
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 19 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
5d 22 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
5d 18 tim
Leida Rives-Elfvén, "Grått Tema".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
6d 18 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3d 15 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
5d 22 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 20 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 19 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
3d 12 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.