25 föremål
Louis Vuitton, väska, "Alma".
6d 19 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
3d 19 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 19 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK