Kan inte nå servern
 
14 föremål
Sideboard, 1960-tal.
10 tim 18m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 9 tim
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 9 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
9 tim 34m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
10 tim 40m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 10 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
10 tim 14m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9 tim 56m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 9 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.