24 föremål
Céline, väska, "Luggage".
2d 12 tim
Céline, väska, "Luggage".
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 15 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
5d 12 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 12 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK