Kan inte nå servern
 
21 föremål
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
1d 6 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 7 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 9 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.