Kan inte nå servern
 
41 föremål
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 4 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 5 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
6d 3 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5 tim 18m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 8 tim
Skänk, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 5 tim
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
6d 3 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.