Kan inte nå servern
 
54 föremål
Valter Gibson, Utan titel.
4d 13 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 13 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 15 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
16 tim 35m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 14 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
15 tim 43m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
6d 15 tim
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.