90 föremål
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
3d 7 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
8 tim 11m
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
2d 6 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vägghängskåp daterat 1847 Skåne.
7 tim 13m
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
7 tim 59m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 8 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kullervo Koivisto, Landskap.
6 tim 49m
Kullervo Koivisto, Landskap.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 11 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Reino Viirilä, Landskap.
6 tim 53m
Reino Viirilä, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olof Hermelin, månskenslandskap.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
7 tim 1m
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
3d 11 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 11 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 11 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
2d 6 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
4d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK