45 föremål
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
19 tim 20m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
19 tim 26m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 22 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Okänd konstnär,1700-tal, Ruinlandskap med figurer.
4d
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK