45 föremål
Skåp, 1700-tal.
19 tim 35m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
19 tim 29m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
3d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 22 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär,1700-tal, Ruinlandskap med figurer.
4d
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 47m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK