45 föremål
Skåp, 1700-tal.
15 tim 38m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
15 tim 32m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 16 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
5d 16 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 18 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
20 tim 12m
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 20 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 18 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
20 tim 42m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
15 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK