50 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
21 tim 59m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 20 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 1 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
5m 37s
Ivar Morsing, Landskap.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
5d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 23 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
1d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 22 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 22 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 22 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3d 19 tim
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
22 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär,1700-tal, Ruinlandskap med figurer.
2d
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
23 tim 13m
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 23 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
5d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Sideboard, 1960-tal.
5d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK