71 föremål
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
1d 16 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
18 tim 30m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 22 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
21 tim 38m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 19 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
17 tim 50m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
1d 16 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 21 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
2d 17 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
3d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
22 tim 2m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
7d 16 tim
Valter Gibson, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK