45 föremål
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
18 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 18 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 16 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 21 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 19 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 18 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3d 15 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
19 tim 15m
Skänk, omkring 1900.
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
20 tim 55m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 20 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk, omkring år 1900.
4d 20 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
18 tim 1m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 21 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 18 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK