47 föremål
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
2d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
7d
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
4d 19 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 21 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 21 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 18 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 21 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Skänk, omkring 1900.
1d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 23 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6m 20s
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
23 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 20 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
7d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 21 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK