Kan inte nå servern
 
65 föremål
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 21 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 15 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 18 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
19 tim 26m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
18 tim 34m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 16 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 17 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armas Mikola, Landskap.
5d 20 tim
Armas Mikola, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 17 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viljo Hurme, Höstlandskap.
4d 18 tim
Viljo Hurme, Höstlandskap.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
6d 20 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
6d 17 tim
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.