50 föremål
Skänk, omkring 1900.
1m 3s
Skänk, omkring 1900.
5 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 tim 35m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 19 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Skänk, omkring år 1900.
4d 1 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
22 tim 49m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
3d 23 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 1 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennu Juvela, Landskap från Birkala by.
4d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
3d 23 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 2 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
4d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 21 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
3d 23 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR