45 föremål
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
5d 5 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
4 tim 2m
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 6 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 7 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
4 tim 40m
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 7 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 5 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 6 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Skänk, tidigt 1900-tal.
7 tim 34m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
5 tim 54m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 5 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 5 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3d 1 tim
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
5 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 5 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 8 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
3d 3 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK