45 föremål
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
13m 39s
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
21 tim 19m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d 1 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ivar Morsing, Landskap.
2d 1 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 23 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 2 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
21 tim 25m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 2 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
7d
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
21 tim 37m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK