52 föremål
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
2d 20 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
< 1m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
4d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 22 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d
Rune Hagberg, "Objekt".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
43m 55s
Skänk, omkring 1900.
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 tim 23m
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
4d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 37m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 3 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
6d 1 tim
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK