63 föremål
Armas Mikola, Landskap.
7d 22 tim
Armas Mikola, Landskap.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
18 tim 8m
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 22 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helge Dahlman, Vinterlandskap.
1d 22 tim
80 EUR
Utropspris
300 EUR
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
1d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 19 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
6d 17 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 20 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
5d 23 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK