46 föremål
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
4d 15 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Aares Salli, Vinterlandskap.
5d 19 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 18 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kaapo Wirtanen, Landskap.
5d 18 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Leonard Wiedh, Landskap.
4d 17 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 18 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 19 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 21 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 18 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 17 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 21 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK