Kan inte nå servern
 
53 föremål
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
12 tim 20m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 14 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 12 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
12 tim 44m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 11 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 13 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 10 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
14 tim 20m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 13 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.