54 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 20 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 19 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-talets första hälft.
6d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
21 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
22 tim 25m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 18 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK