Kan inte nå servern
 
51 föremål
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 23 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 22 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1 tim 16m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 1 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maj Tydén Jerndahl, Landskap med betande djur.
6d
Maj Tydén Jerndahl, Landskap med betande djur.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 21 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.