58 föremål
Skåp  1900-talets mitt.
2 tim 31m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 21 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
5d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 2 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1 tim 59m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
23 tim 9m
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
6d 2 tim
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 20 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK