43 föremål
Uno Vallman, Snöigt landskap.
19 tim 21m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
1d 19 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
22 tim 7m
Rune Hagberg, "Objekt".
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
4d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
19 tim 37m
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 19 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 22 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär,1700-tal, Ruinlandskap med figurer.
5d
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 20 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 21 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
1d 23 tim
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK