74 föremål
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4d 5 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
6d 3 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp,
2d 5 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 8 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Lind, landskap.
3d 8 tim
Axel Lind, landskap.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
2d 5 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
4d 4 tim
Väggskåp, allmoge.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Månskenslandskap.
1d 4 tim
Axel Lind, Månskenslandskap.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
2d 6 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1d 4 tim
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
3d 4 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
2d 8 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK