Kan inte nå servern
 
61 föremål
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
3d 22 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
4d 16 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 18 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
20 tim 14m
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
19 tim 22m
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
6d 18 tim
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 17 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.