41 föremål
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
5d 2 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
4d
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 3 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 4 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 2 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 1 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 5 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
6d 3 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 1 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
6d 2 tim
333 SEK
Utropspris
15 000 SEK