42 föremål
Ivar Morsing, Landskap.
1d 9 tim
Ivar Morsing, Landskap.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
9 tim 41m
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
2d 8 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 9 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 6 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
5 tim 7m
Skåp, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
10 tim 11m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
6d 9 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
5 tim 19m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 7 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
5 tim 1m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Adolf Hirsch, Parklandskap med betande kor.
2d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
5d 5 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK