61 föremål
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
16 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
16 tim 26m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
18 tim 2m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
20 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
20 tim 42m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 14 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 16 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 16 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
4d 20 tim
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
5d 14 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK