73 föremål
Axel Lind, Månskenslandskap.
16 tim 6m
Axel Lind, Månskenslandskap.
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
16 tim 18m
Hjalmar Grahn, Flodlandskap.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
18 tim 58m
Olle Bonniér, "Flisor".
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
19 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
20 tim 34m
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 17 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
1d 17 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
1d 18 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
1d 20 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jak Katarikawe, Djur i landskap.
2d 16 tim
1 111 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Axel Lind, landskap.
2d 20 tim
Axel Lind, landskap.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
3d 16 tim
Väggskåp, allmoge.
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 16 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 17 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 17 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
4d 20 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
5d 15 tim
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK