Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Madeleine Pyk – en samling F769
Auktion:
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
58 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 3 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armband med rosenslipade diamanter.
22 tim 34m
Armband med rosenslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
3d 1 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, "Hemfärden".
3d 22 tim
Ragnar Person, "Hemfärden".
Aktuellt bud
12 501 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
5d
Golvlampa, Funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
4d 23 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.