Kan inte nå servern
 
22 föremål
Soffa, 1800-tal.
15 tim 19m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, scarf.
14 tim 29m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
15 tim 37m
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
14 tim 27m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
15 tim 17m
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, handskar, storlek 8.
6d 18 tim
Hermès, handskar, storlek 8.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 19 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
5d 14 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
15 tim 45m
Hermès, scarf, "Harnais des Presidents".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
5d 14 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Luna Park".
15 tim 43m
Hermès, scarf, "Luna Park".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.