46 föremål
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 19 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 22 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK