65 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 5 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 6 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 5 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, samtida.
9 tim 6m
Taklampa, Italien, samtida.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK