68 föremål
Golvvas, Kina, omkring 1900.
3d 3 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
2d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4m 15s
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bojan med lock, porslin, Kina, 1800-tal.
38m 15s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK