Kan inte nå servern
 
17 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 tim 49m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
3 tim 7m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.