Kan inte nå servern
 
24 föremål
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 4 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 23 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
5d
Vas, porslin, Qingdynastin, Kina, 1700-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.