Kan inte nå servern
 
17 föremål
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
7d 2 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
5d
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
23 tim 12m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
2d 1 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d 2 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.