Kan inte nå servern
 
60 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 4 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
5d 7 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
3d 4 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
3 tim 44m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 6 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.