Kan inte nå servern
 
17 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 3 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
4 tim 49m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3 tim 51m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
4d 6 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d 3 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
3d 5 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.