Kan inte nå servern
 
60 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
8 tim 49m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
5d 12 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
3d 9 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 11 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.