Kan inte nå servern
 
17 föremål
Bänk, Kina.
1d 23 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
22 tim 20m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
7d
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 23 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
20 tim 44m
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.