Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
58 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
23 tim 17m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
5d 1 tim
Bänk, Kina.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
2d 22 tim
Matta Kina, ca 290 x 190 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
1d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.