Kan inte nå servern
 
33 föremål
Soffa, 1930/40-tal.
1d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 21 tim
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
2d 17 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
3d 14 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.